Nawet najdalszą podróż zaczyna się od pierwszego kroku...
tel. + 48 4201 222 130

Podróżowanie wpisane jest w ludzką naturę. Człowiek od urodzenia jest ciekawski i pragnie odkrywać tajemnice tego, co leży za horyzontem. Na początku jest to tylko
nieodległy horyzont kilkulatka, który rośnie z biegiem czasu. I nawet koniec naszego wzrostu nie jest wstanie zatrzymać poszerzających się granic ciekawości.

Zachęcamy, by to właśnie z nami chcieli Państwo odkrywać tajemnice tego, co za horyzontem.

Kilka słów o firmie:

Firma Przeprowadzki to Polskie przedsiębiorstwo zlokalizowane we Warszawie, które funkcjonuje od początku 2011 roku. Pierwotnie oferowaliśmy transport we Wrocławiu, od kilku lat działamy w Warszawie. Posiadamy uprawnienia na przewóz osobowy i zagraniczny. Dlatego świadczymy usługi na terenie całego kraju, jak i za granicą. Prowadzimy wynajem autokarów Przeprowadzki na rozmaite okazje: wczasy, wycieczki szkolne, dowozy pracowników firm, przewóz gości weselnych czy kibiców na mecz. Dobrze sprawdzamy się w górskich trasach.

Logistyka jest naszą mocną stroną. Wiemy jak zorganizować transport szybko i sprawnie do celu. U nas priorytetem jest bezpieczeństwo pasażerów oraz dobry kontakt z nimi. Nasi kierowcy to mili i rezolutni ludzie - wiemy, że są wizytówką firmy Przeprowadzki.

Komfortowe wnętrze naszych autokarów pozwala cieszyć się podróżą, widokami za oknem i miło spędzonym czasem w drodze.

Korzystający z naszych usług są zadowoleni, dlatego często otrzymujemy zlecenia przez polecenie. Cieszymy się z takiego wyróżnienia. Zajmujemy sie np. przewozem całych firm - z naszuch usług korzystała firma Nowit. Była bardzo zadowolona z jakości.

Dobrej podróży!

Galeria

  • autokar Warszawa
  • autokar na zimowiska
  • wynajem autokarów Warszawa
  • autokar na wycieczki
  • autokary dla pracowników
  • autokar na kolonie
  • autokar na wczasy

Jakość podróży mierzy się w liczbie poznanych przyjaciół, a nie przejechanych kilometrach.      Tim Cahill

Podróżnik, który nie potrafi obserwować, jest jak ptak pozbawiony skrzydeł.      Moslih Eddin Saadi

Wszak istnieje coś takiego jak zarażenie podróżą i jest to rodzaj choroby w gruncie rzeczy nieuleczalnej.      Ryszard Kapuściński

Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę.      św.Augustyn

Świadczymy usługi związane z wynajmem autokarów na różne okazje